Drejtoritë Rajonale të Arkivave Shtetërore



DRASH DURRËS

Titullari: Anida Ylli

Adresa: Rruga “Bajram Tusha”, Shkozet, Durrës

email: anida.ylli@albarchive.gov.al

tel: 0035582500000

DRASH ELBASAN

Titullari: Ergyseda Shpataraku

Adresa: Bulevardi “Qemal Stafa”, Elbasan

email: ergyselda.shpataraku@
albarchive.gov.al

tel: 0035554515970

DRASH
FIER

Titullari: Eugen Nako

Adresa: Bulevardi “Kongresi i Lushnjes”, Lushnje

email: eugen.nako@albarchive.gov.al

tel: 0035535704710

DRASH GJIROKASTËR

Titullari: Eridan Ndreu

Adresa: Rr. “Doktor Vasil Laboviti”, Gjirokastër

email: eridan.ndreu@albarchive.gov.al

tel: 0035584820000

DRASH LEZHË

Titullari: Pashk Alia

Adresa: Sheshi “Gjergj Kastrioti”, Lezhë

email: pashk.alia@albarchive.gov.al

tel: 0035521540502

DRASH KORÇË

Titullari: Fjoralba Vukatana

Adresa: Lagjja 18, Rruga “1 Maji”, Korçë

email: fjoralba.vukatana@
albarchive.gov.al

tel: 0035583604140

DRASH KUKËS

Titullari: Azem Elezaj

Adresa: Sheshi “Skënderbej”, Ndërtesa e Gjykatë, Kukës

email: azem.elezaj@albarchive.gov.al

tel: 0035524620010

DRASH SHKODËR

Titullari: Brunilda Dibra

Adresa: Ish-Fermentimi, Zona industriale, Shkodër

email: brunilda.dibra@albarchive.gov.al

tel: 0035522808530

DRASH TIRANË

Titullari: Muhamet Cenko

Adresa: Rr. “Panorama”, pranë ZVRPP, Tiranë

email: muhamet.cenko@albarchive.gov.al

tel: 0035544535190

DRASH VLORË

Titullari: Auron Rrokaj

Adresa: Pranë Varrezave të Dëshmorëve, Vlorë

email: auron.rrokaj@albarchive.gov.al

tel: 0035533609130

arkiva2016Drejtoritë Rajonale të Arkivave Shtetërore